KULLANIM KOŞULLARI

KULLANIM KOŞULLARI
www.coktarz.com adlı internet sitesinde kullanılan bilgiler, görseller ve tüm içerikler Çok Tarz Tekstil’in izni alınmadan herhangi bir şekilde kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullanılamaz, değiştirilerek kullanımı yapılamaz. Bu sitede yer alan tüm tasarım içeriği, görseller, grafik ve resimlerin her hakkı saklıdır. Web sitesinin içeriğine ilişkin tüm hakların izinsiz kullanımı fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelmektedir.

Diğer Sitelerden Verilen Bağlantılar
İnternet sitesinde Çok Tarz Tekstil’in yönetiminde ve kontrolünde olmayan sitelerden verilen bağlantılardan Çok Tarz Tekstil sorumluluk kabul etmez. Siteye verilen bu bağlantılardan bir onayı ya da yorumu bulunduğu anlamına gelmez.

Üyelikten Çıkarma
Çok Tarz Tekstil, Kullanım Şartları’nın ihlalinin tespiti halinde bildirimde bulunmaksızın kullanıcıların internet sitesini kullanmasını engelleyebilir. Bu durumlarda ortaya çıkabilecek sorumluluk ile 3.kişilerin Çok Tarz Tekstil’e karşı ortaya atabilecekleri tüm iddia, ödeme ve istekler için Çok Tarz Tekstil’in rücku hakkı saklıdır. Çok Tarz Tekstil tarafından üyeliği sonlandırılan kullanıcılar sona ermeye istinaden herhangi bir şekilde tazmin talebinde bulunamayacaklarını peşinen kabul eder.